Kalan Süre

A’dan Z’ye tüm mutfak ürünleri Kitchen Turkey özel bölümünde


Dünyanın en büyük iki seramik, banyo ve mutfak fuarından biri UNICERA İstanbul’un Kitchen Turkey Özel Bölümü, dünyanın en seçkin markalarını tek çatı altında toplayacak.
 
Türk mutfak sektörünün en kapsamlı buluşması olarak da öne çıkan fuar, 10-14 Mart 2020 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
 
Kitchen Turkey’de ziyaretçiler geniş bir ürün yelpazesine ulaşacak ve dünyanın her yerinden gelen sektörün öncü şirketleriyle bağlantı kuracak.
 
İşte Kitchen Turkey’e katılmanız için on sebep:
 
1. Elektronik aletlerden mutfak eviyelerine, havalandırma sistemlerinden pişirme ünitelerine kadar A’dan Z’ye tüm mutfak ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak, 
 
2. Avrupa’nın en büyük ikinci seramik, banyo, mutfak fuarı UNICERA ile eş zamanlı düzenlenerek daha geniş ürün gruplarına erişme imkanı sağlayacak.
 
3. Kitchen Turkey mutfak eşyaları dünyasının geleceğine geniş kapsamlı bir bakış açısı sunarak son trend ve tasarımları ön plana çıkaracak. 
 
4. Sektörün yıldızları Arçelik, SMEG, Blanco, Kelebek, Silverline, Intema gibi dünyaca ünlü pek çok firma çığır açan teknoloji ve lüks yaşam çözümlerini tanıtacak.
 
5. Ziyaretçilerin ilgiyle beklediği, dünyanın her yerinden mutfak sektörü ürünlerinin olmazsa olmazlarını içeren koleksiyonlar, son yenilikler, gelişmeler, ürünler ve teknolojiler bir araya gelecek.
 
6. Çok sayıda ülkeden gelen özel alım heyetleri ve profesyonel alıcılar sayesinde Kitchen Turkey Özel Bölümü’nün 1 milyar dolarlık ticaret hacmi gerçekleştirmesi bekleniyor.
 
7. İtalya, İspanya, Fas, Almanya gibi ülkelerden gelen başarılı tasarımcılar deneyimlerini, ilham kaynaklarını ve son trendleri paylaşırken katılımcılar ve tasarımcılarla gerçekleştirilecek ikili görüşmelerde sektörün geleceğine dair benzersiz bilgiler paylaşılacak.
 
8. Hiç uyumayan şehir: Her yönüyle uygarlıkların beşiği olan İstanbul’u keşfedin: Yemek, tarih, kültür, farklı uluslar, lüks, alışveriş ve hayatın tüm tatları tek noktada buluşacak.
 
9. Merkezi Konum: İstanbul’un kalbinde, en merkezi konuma sahip fuar merkezi olan CNR EXPO, dünya standartlarında fuarlar ve markalarla yüz binlerce profesyoneli bir araya getirerek harika fırsatlar sunacak.
 
10. Kitchen Turkey, buluşturduğu tüm sektör profesyonellerine çok daha geniş bir vizyon kazandıracak